УМОВИ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ

Документи на прийом дітей до 1 класу 2024/2025 н.р. першочергово подають батьки або особи, які їх заміняють, які мають один із документів:

• документи про підтвердження місця реєстрації в с. Петропавлівська Борщагівка, відповідно до затвердженої за ліцеєм території обслуговування

• довідку учасника бойових дій;

• довідку внутрішньо переміщеної особи, що проживає у с. Петропавлівська Борщагівка.

Перелік документів, необхідних для зарахування до 1-ого класу згідно із Порядком  зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіт для здобуття повної загальної середньої освіти» від 10 травня 2018 р. № 367.

Один із батьків має подати такі документи (і пред’явити оригінал):

• заяву визначеного зразка та згоду на обробку персональних даних (бланк заяви можна роздрукувати самостійно із сайту);

• копію свідоцтва про народження дитини (обов’язкова умова  6 років –  на 01.09.2024 р.);

• оригінал медичної довідки №086-1/о  (Медична довідка форми №086-1/о – містить інформацію про результати медичного огляду та рекомендації щодо занять фізкультурою);

• оригінал або копія  картки щеплень дитини;

• копію паспорта та ідентифікаційного коду одного з батьків.

До документів про підтвердження місця реєстрації в с. Петропавлівська Борщагівка належать (надати один із варіантів):

• Паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина Україничи посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист, довідка про звернення за захистом в Україні);

• Довідка про реєстрацію місця проживання/перебування.

• Витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання/перебування.

• Довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи ( с. Петропавлівська Борщагівка).

• Документ, що засвідчує право власності на відповідне житло (свідоцтво про право власності, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір купівлі-продажу, тощо).

• Рішення суду, яке набрало законної сили, про надання особі права на вселення до житлового приміщення, права користування, права власності, права на реєстрацію місця проживання.

Прийом громадян проводиться з 13 квітня 2024 року відповідно до затвердженого графіку.